obsługa operatorskakompleksowa obsługa
doświadczeni operatorzy
doradztwo w zakresie

Firma „LIFT UP” specjalizuje się w obsłudze operatorskiej żurawi wieżowych, wynajmie, serwisie i konserwacji – obsługujemy wszystkie typy żurawi.

Staramy się, aby ceny które oferujemy były konkurencyjne oraz atrakcyjne. Zależy nam, aby nasi klienci byli zadowoleni oraz usatysfakcjonowani z oferowanych przez naszą firmę usług. Posiadamy bogatą ofertę, która pozwala nam dopasowanie usług do potrzeb klienta, bez względu na to czy prowadzi małą, średnią czy dużą budowę. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych ale także duże inwestycje deweloperskie.
Gwarantujemy, że nasi operatorzy to fachowcy w swojej dziedzinie, którzy posiadają doświadczenie przy obsłudze największych projektów budowlanych w Polsce. Nasi operatorzy żurawi mogą pochwalić się doskonałymi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi tych maszyn. Posiadane przez nich uprawnienia nie mają żadnych ograniczeń, które mogłyby utrudnić pracę na budowie - uprawnienia obejmują obsługę wszystkich typów żurawi, bez ograniczeń udźwigu czy wysokości.

FORMULARZ ZAPYTANIA
  LIFT-UP  oferta


  Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność,
  wykwalifikowana kadra oraz dostępność 24h, 7 dni w tygodniu.
  Usługi realizujemy na terenie całego kraju.

  Lift Up Żurawie Wieżowe sp. z o.o.

  NIP 701 093 95 09


  00-613 Warszawa
  ul. Chałubińskiego 8

  510 698 318

  Wynajem żurawi wieżowych na terenie: Warszawa, Pruszków, Otwock, Józefów, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Grójec, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Wrocław, Łódź, Katowice